Color Expert
Trafalet + tava, uz general, fibre naturale, rola de 11 cm, diametru 35 mm
15.5 RON
În stoc la mathaus.ro
SKU 000000000011116791
Vezi produsul pe mathaus.ro
Prețul și disponibilitatea sunt furnizate de comerciant și actualizate zilnic. Achiziția și plata se fac direct pe site-ul comerciantului.
Descriere
Trafaletul este un accesoriu practic potrivit pentru uz general. Acesta este prevazut cu o rola fabricata din fibre naturale cu suport din plastic, astfel ca il poti utiliza aplicarea oricarui tip de vopsea. Trafaletul dispune de maner din plastic albastru cu tija din metal si gaura pentru agatare. Setul contine si tava albastra cu dimensiunile de 15 x 32 cm. Latimea rolei este de 11 mm si diametrul produsului este de 35 mm. Avantaje: utilizare confortabila durabil in timp calitate superioara c.
Vezi și
Produse similare
Desfacator
Desfacator cutii vopsea Color Expert, otel inoxidabil, 28 cm
10,60 RON
mathaus.ro
Set
Set lacuit Color Expert, 5 piese cu tava
19,98 RON
mathaus.ro
-38%
Set
Set 6 piese pentru lacuire
19,30 RON
12,00 RON
mathaus.ro
Set
Set trafalet din spuma + maner + tava, Color Expert, 11 cm x 35 mm
11,89 RON
mathaus.ro
Set
Set trafalet poliester + maner + gratar, Color Expert, 22 cm
15,98 RON
mathaus.ro
Set
Set 3 piese rola cu trafalet + tava, 25 - 47 cm
25,98 RON
mathaus.ro
Set
Set trafalet microfibra + maner + tava, Color Expert, 15 mm diametru
15,89 RON
mathaus.ro
Set
Set trafalet poliester + maner + tava, Color Expert, 10 cm x 15 mm
12,50 RON
mathaus.ro
Pistol
Pistol aplicare vopsea Soppec, plastic, gri
155,49 RON
mathaus.ro
Set
Set zugravit Hardex, trafalet, tavita, pensula, banda mascare…
21,99 RON
mathaus.ro
Set
Set pentru zugravit, trafalet 23 cm, tava PVC 26 x 33 cm, galben
35,50 RON
mathaus.ro
Set
Set pentru zugravit Hardy, trafalet + tavita + 2 role rezerva, model…
31,50 RON
mathaus.ro
Set
Set pentru zugravit Hardy, trafalet + tavita, model 11
23,50 RON
mathaus.ro
Set
Set trafalet + tava, 23x39 cm
14,22 RON
mathaus.ro
Set
Set trafalet + tava, 18 x 38 cm
13,20 RON
mathaus.ro
Set
Set trafalet + tava, 33 x 25 cm
22,35 RON
mathaus.ro
Set
Set 72 pentru zugravit
26,50 RON
mathaus.ro
Set
Set pentru zugravit Hardy, trafalet + tavita, model 55
55,97 RON
mathaus.ro
Set
Set 4 unelte pentru vopsit suprafete mici, tava+ maner +2 role…
16,25 RON
mathaus.ro
Set
Set 4 unelte pentru vopsit, tava + maner + 2 role rezerva, burete,…
16,25 RON
mathaus.ro