CatyAI
Priza cu CP si cu capac, Despina, Lohuis, ingropat/ST, alb, IP20
Mono Electric

Priza cu CP si cu capac, Despina, Lohuis, ingropat/ST, alb, IP20

10.02 RON
În stoc la mathaus.ro SKU 000000000011162366
Vezi produsul pe mathaus.ro

Prețul și disponibilitatea sunt furnizate de comerciant și actualizate zilnic. Achiziția și plata se fac direct pe site-ul comerciantului.

Cum funcționează CatyAI

Descriere

Priza cu CP si cu capac Lohuis Despina este un produs calitativ, recomandat pentru spatii interioare, datorita gradului sau de protectie IP20. Se poate utiliza in locuinte, spatii de lucru, birouri, centre comerciale sau cladiri publice, iar datorita design-ului simplu si rafinat, produsul reuseste sa se integreze in orice tip de amenajare interioara. Priza este prevazuta cu capac pentru protectie. Tensiunea de alimentare este de 230 V, iar curentul este de 6/10 A. Produsul este fabricat din pl.

Vezi și

Produse similare

Priza mobilier cu intrerupator, Despina, Lohuis, ingropat/ST, alb,…
Priza Priza mobilier cu intrerupator, Despina, Lohuis, ingropat/ST, alb,…
19,15 RON
mathaus.ro
Priza electrica Larissa standard, cu contact de protectie copii, alba
Priza Priza electrica Larissa standard, cu contact de protectie copii, alba
10,39 RON
mathaus.ro
Set intrerupator dublu si priza simpla cu contact de protectie…
Set Set intrerupator dublu si priza simpla cu contact de protectie…
20,05 RON
mathaus.ro
Priza electrica cu montaj sub tencuiala Lohuis Despina
Priza Priza electrica cu montaj sub tencuiala Lohuis Despina
10,25 RON
mathaus.ro
Priza dubla Mono Electric Octans, cu capac, IP44, alb
Priza Priza dubla Mono Electric Octans, cu capac, IP44, alb
21,48 RON
mathaus.ro
Ansamblu priza + intrerupator dublu Lohuis Octans, cu contact de…
Ansamblu Ansamblu priza + intrerupator dublu Lohuis Octans, cu contact de…
20,05 RON
mathaus.ro
Priza cu CP, Mono Electric, DESPINA, ingropat/ST, alb
Priza Priza cu CP, Mono Electric, DESPINA, ingropat/ST, alb
10,39 RON
mathaus.ro
Priza electrica dubla Lohuis Octans, cu contact de protectie si…
Priza Priza electrica dubla Lohuis Octans, cu contact de protectie si…
21,48 RON
mathaus.ro
Priza electrica Despina, contact de protectie, montaj sub tencuiala,…
Priza Priza electrica Despina, contact de protectie, montaj sub tencuiala,…
10,70 RON
mathaus.ro
Ansamblu priza cu capac + intrerupator Lohuis Octans, cu contact de…
Ansamblu Ansamblu priza cu capac + intrerupator Lohuis Octans, cu contact de…
18,56 RON
mathaus.ro
Ansamblu priza + intrerupator Lohuis Octans, cu contact de protectie,…
Ansamblu Ansamblu priza + intrerupator Lohuis Octans, cu contact de protectie,…
17,64 RON
mathaus.ro
Priza electrica Larissa standard, 2 prize, cu contact de protectie…
Priza Priza electrica Larissa standard, 2 prize, cu contact de protectie…
14,25 RON
mathaus.ro
Priza dubla cu CP Mono Electric, DESPINA, ingropat/ST, alb
Priza Priza dubla cu CP Mono Electric, DESPINA, ingropat/ST, alb
14,25 RON
mathaus.ro
Priza electric Lohuis Octans, contact de protectie, montaj aparent,…
Priza Priza electric Lohuis Octans, contact de protectie, montaj aparent,…
10,33 RON
mathaus.ro
Priza electrica dubla Lohuis Octans, cu contact de protectie, alb/gri
Priza Priza electrica dubla Lohuis Octans, cu contact de protectie, alb/gri
18,73 RON
mathaus.ro
Ansamblu priza cu capac + intrerupator Lohuis Octans, cu contact de…
Ansamblu Ansamblu priza cu capac + intrerupator Lohuis Octans, cu contact de…
18,56 RON
mathaus.ro
Priza electrica simpla Lohuis Octans, contact de protectie, montaj…
Priza Priza electrica simpla Lohuis Octans, contact de protectie, montaj…
10,33 RON
mathaus.ro
Priza electrica Despina, cu contact de protectie, capac, alb
Priza Priza electrica Despina, cu contact de protectie, capac, alb
12,21 RON
mathaus.ro
Ansamblu priza + intrerupator Lohuis Octans, cu contact de protectie,…
Ansamblu Ansamblu priza + intrerupator Lohuis Octans, cu contact de protectie,…
17,65 RON
mathaus.ro
Priza electrica dubla cu contact de protectie Lohuis Octans
Priza Priza electrica dubla cu contact de protectie Lohuis Octans
18,73 RON
mathaus.ro