CatyAI
Lavoar Savini Due Idea, compozit, alb mat, 80 x 46 x 12 cm
Savini Due

Lavoar Savini Due Idea, compozit, alb mat, 80 x 46 x 12 cm

1748.99 RON
În stoc la mathaus.ro SKU 000000000011176804
Vezi produsul pe mathaus.ro

Prețul și disponibilitatea sunt furnizate de comerciant și actualizate zilnic. Achiziția și plata se fac direct pe site-ul comerciantului.

Cum funcționează CatyAI

Oferte similare de la alți comercianți

Cel mai bun preț
Motosapă pe benzină Hecht 761, 3 CP, lățime de lucru 36 cm - Model nou

Motosapă pe benzină Hecht 761, 3 CP, lățime de lucru 36 cm - Model nou

micul-meserias.ro

1318 RON 1647 RON

Cu 25% mai ieftin

Vezi oferta →
Baie ulei FEBI BILSTEIN 102029

Baie ulei FEBI BILSTEIN 102029

automobilus.ro

1471.62 RON 1580.63 RON

Cu 16% mai ieftin

Vezi oferta →
Moara cereale electrica universala Micul Fermier GF-0892 cu 36 ciocanele si tocator de resturi vegetale, 400 kg/h

Moara cereale electrica universala Micul Fermier GF-0892 cu 36 ciocanele si tocator de resturi vegetale, 400 kg/h

micul-meserias.ro

1749 RON 2186 RON
Vezi oferta →
Separator ulei, ventilatie bloc motor FEBI BILSTEIN febi Plus 106292

Separator ulei, ventilatie bloc motor FEBI BILSTEIN febi Plus 106292

automobilus.ro

2009.29 RON 2158.12 RON
Vezi oferta →

Descriere

Lavoarul de la Savini Due are un design elegant ce ofera un aspect unic in orice baie. Produsul este fabricat din compozit intr-o forma dreptunghiulara si are dimensiunile de 80 x 46 x 12 cm. Acesta este de culoare alb cu finisaj mat, iar montajul este pe blat.

Vezi și

Produse similare

Lavoar baie Savini Due Armonia, compozit, alb, 50.5 x 13.2 cm
Lavoar Lavoar baie Savini Due Armonia, compozit, alb, 50.5 x 13.2 cm
1.249,89 RON
mathaus.ro
Lavoar baie Savini Due Roma, compozit, alb, 60 x 40 cm
Lavoar Lavoar baie Savini Due Roma, compozit, alb, 60 x 40 cm
1.589,37 RON
mathaus.ro
Lavoar baie Savini Due Geos, compozit, gri, 100 x 47 cm
Lavoar Lavoar baie Savini Due Geos, compozit, gri, 100 x 47 cm
922,98 RON
mathaus.ro
Lavoar montaj baza Savini Due Geos, compozit, alb, 101 x 56 x 47 cm
Lavoar Lavoar montaj baza Savini Due Geos, compozit, alb, 101 x 56 x 47 cm
1.098,95 RON
mathaus.ro
Lavoar Savini Due Armonia, compozit, asimetric, 105 x 13.2 x 50.5 cm
Lavoar Lavoar Savini Due Armonia, compozit, asimetric, 105 x 13.2 x 50.5 cm
1.256,05 RON
mathaus.ro
Lavoar oval Marmite WB 0608 500C, compozit mineral, antibacterian,…
Lavoar Lavoar oval Marmite WB 0608 500C, compozit mineral, antibacterian,…
666,87 RON
mathaus.ro
Lavoar dreptunghiular Marmite WB 450C Octavia, din compozit mineral,…
Lavoar Lavoar dreptunghiular Marmite WB 450C Octavia, din compozit mineral,…
319,82 RON
mathaus.ro
Lavoar oval Marmite WB 0608 500C, compozit mineral, antibacterian,…
Lavoar Lavoar oval Marmite WB 0608 500C, compozit mineral, antibacterian,…
637,88 RON
mathaus.ro
Lavoar dreptunghiular Marmite WB 450C Octavia, din compozit mineral,…
Lavoar Lavoar dreptunghiular Marmite WB 450C Octavia, din compozit mineral,…
351,76 RON
mathaus.ro
Lavoar oval Marmite WB 480C Octavia, compozit mineral, antibacterian,…
Lavoar Lavoar oval Marmite WB 480C Octavia, compozit mineral, antibacterian,…
351,19 RON
mathaus.ro
Lavoar oval Marmite WB 480C Octavia, compozit mineral, antibacterian,…
Lavoar Lavoar oval Marmite WB 480C Octavia, compozit mineral, antibacterian,…
335,88 RON
mathaus.ro
Lavoar oval Marmite WB 480C Octavia, compozit mineral, antibacterial,…
Lavoar Lavoar oval Marmite WB 480C Octavia, compozit mineral, antibacterial,…
305,34 RON
mathaus.ro
Lavoar baie Betacryl Stone Classic White BB R 6130B, compozit,…
Lavoar Lavoar baie Betacryl Stone Classic White BB R 6130B, compozit,…
1.494,80 RON
mathaus.ro
Lavoar Cersanit Moduo, montaj pe blat, 44 cm latime, alb
Lavoar Lavoar Cersanit Moduo, montaj pe blat, 44 cm latime, alb
419,40 RON
mathaus.ro
Lavoar oval Cersanit Moduo, montaj pe blat, 50 cm latime, alb
Lavoar Lavoar oval Cersanit Moduo, montaj pe blat, 50 cm latime, alb
508,16 RON
mathaus.ro
Lavoar baie Cersanit Family 60, montaj suspendat, ceramica, alb, 60 x…
Lavoar Lavoar baie Cersanit Family 60, montaj suspendat, ceramica, alb, 60 x…
199,46 RON
mathaus.ro
Lavoar rotund baie Roca, montaj pe blat, fineceramic, alb, 39 cm
Lavoar Lavoar rotund baie Roca, montaj pe blat, fineceramic, alb, 39 cm
378,13 RON
mathaus.ro
Lavoar semirotund Fayans POP, portelan, alb, 50 x 36 x 11.5 cm
Lavoar Lavoar semirotund Fayans POP, portelan, alb, 50 x 36 x 11.5 cm
104,86 RON
mathaus.ro
Lavoar dreptunghiular Fayans Zoom Clara, ceramica, alb, 50 x 40 x 18…
Lavoar Lavoar dreptunghiular Fayans Zoom Clara, ceramica, alb, 50 x 40 x 18…
111,91 RON
mathaus.ro
Lavoar ceramic Cersanit Family 55, semirotund, alb, 55 x 45.5 x 19 cm
Lavoar Lavoar ceramic Cersanit Family 55, semirotund, alb, 55 x 45.5 x 19 cm
183,12 RON
mathaus.ro